צרו קשר עכשיו בטלפון: 077-8250043

מבנים יבילים

מבנה יביל מעץ- זו המומחיות שלנו

מהו מבנה יביל?

על פי ההגדרה, מבנה יביל, מלשון הובלה, הוא למעשה יחידת דיור טרומית הנבנית במפעלים ולא באתר עצמו ובהמשך מובל (לרוב קרקעית בעזרת משאיות תובלה) למקום שבו יועד להצבה לאורך זמן. עם זאת, לא ניתן לומר כי מבנה יביל נועד רק לצורך מגורים שכן הוא יכול לשמש כגלריה, כמשרד, כבית כנסת, כצימר, כקליניקה ולמגוון שימושים מסחריים נוספים.

צרו קשר לתאום פגישת יעוץ

אם כן, מבנה יבילים הם למעשה מבנים ניידים שנבנים בטכניקת בניה קלה הנחשבת לבנייה מהירה וידידותית לסביבה, אשר נותנת מענה מלא לצרכי הלקוחות.

ממה עשויים מבנים יבילים?

מבנה יביל לרוב נבנה מחומרים קלילים ולמעשה נקרא מבנה נייד. תהליך הבנייה שלו מוגדר כבניה קלה וזאת עקב שימוש בחומרים קלים כמו עץ, מתכת, פנלים, אלומיניום וגם בטון, למשל בממ"ד. כל הרעיון מאחורי מבנים יבילים ובמיוחד מאחורי מבנים יבילים למגורים הוא לתת מענה לצורך של בניית בתים הניתנים לניוד ממקום למקום ושאינם מוצבים כבדרך קבע. חברת ע.ב מסחר בעץ מתמחה בבניית מבנים יבילים לכל מטרה!

בניית מבנה יביל- איך זה עובד?

ראשית, בנייתו של מבנה יביל מתחילה בפגישה עם בעלי המקצוע הנכונים שיידעו לשאול את השאלות הנכונות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. לאחר מכן, מגיע שלב התכנון והעיצוב של המבנה וזאת בהתאם לרצונותיו של הלקוח. לבסוף, יש לטפל בענייני הקרקע והאישורים המתאימים מהרשות המקומית ולאחר שכל אלה מתקיימים יוצאים לדרך.

לאחר שנים של ניסיון ובילוי עם מגוון לקוחות, אנו בע.ב מסחר בעץ צברנו ניסיון רב בבנייה של מגוון רחב של מבנים יבילים למגורים ולתחומים שונים המבוססים על ייעודיות המבנה לצרכים שונים ומעוצבים בהתאם לטרנדים העכשווים בתחום. בכל בנייה של מבנים יבילים שאנו מבצעים, אנו משתמשים בטכנולוגויה המתקדמת ביותר ובחומרים האיכותיים בעולם, כך שלמעשה בנייה זו אינה נופלת מבניה קונבנציונאלית ובהחלט מתאימה עצמה לשימוש למגורים לכל דבר ועניין. 

 

מבנה יביל בהובלה

אנו מתמחים בכל עבודות העץ, החל מבניית בית מעץ, דרך בניית דקים וכלה בבניית גדרות עץ לגינה. כמו כן, אנו מתמחים בבניית מבנים יבילים מתקדמים.

יתרונותיו של מבנה יביל

  • חסכון בעלויות – עלויות הבניה הקלה נמוכות בהרבה מעלויות הבניה הקונבנציונאלית.
  • בידוד מתקדם – מבנים יבילים מאפשרים חיסכון בחשמל, פרטיות והגנה ממזג האוויר.
  • ניוד – ניתן לנייד כל מבנה יביל לכל מקום שתרצו, ללא שום בעיה או תלות.
  • זמנים – הזמן הנדרש לבנית מבנה יביל נייד קצר בהרבה מהזמן הנדרש לבניית בית בשיטת בניה קונבנציונאלית.
  • גמישות – במידה ובניית המבנה היביל הסתיימה, אין זה אומר שלא ניתן לבצע כל שינוי ו/או תוספת שתחפצו כפי שקורה בבנייה רגילה. מבנים יבילים הנם מבנים גמישים ביותר לשינויים. את השינויים ניתן לבצע תוך כדי התגוררות במבנה, באופן מהיר ופשוט.
  • היצע גדול של עיצובים – הלקוח הוא שמחליט על הגודל, על העיצוב, על המראה ועל האבזור של המבנה היביל ולכן אין גבול לדמיון ולהשראה. אנו נשמח לספק לכם רעיונות עיצוביים ולהגשים את החזון שלכם.
  • גדלים שונים – הגמישות מאפשרת ליצור מבנה יביל לפי צרכי ובקשת הלקוח.

מבנה יביל למגוון רחב של שימושים!

כפי שכבר אמרנו, מבנים יבילים יכולים להיות מיועדים לשימושים שונים, רבים ומגוונים, החל מבית יביל למגורים ועד לשימושים כמו בוטקה לשמירה, צימר, גלריה, משרד, בית כנסת, קליניקות ועוד.

מבנה יבילים לאיחסון אישי

הפשטות, הקלות, הגמישות והמקוריות שמאפיינת מבנים יבילים מעניקה פיתרון כולל כמעט לכל דרישה, ומהווה פיתרון אידיאלי בין היתר למשל למקום איחסון נוסף. בניגוד למה שתוכלו למצוא ברשתות הגדולות, אצלנו תוכלו לקבל מחסן יביל מעץ המבודד חום וקור עם מראה טבעי המשתלב בכל חצר או גינה. מבנה יביל תוצרת ע.ב מסחר בעץ יגן וישמור על החפצים היקרים ביותר שיש לכם, כך שתוכלו להיות שקטים וללא דאגות.

מבנים יבילים למגורים

כיום, כאשר מחירי הדירות בבניה קונבנציונאלית מרקיעים שחקים, ישנה מודעות הולכת וגוברת כי ישנו פיתרון אולטימטיבי וזול לבעיה. הבנייה הקלה הנה בנייה באמצעות חומרים שאינם בטון ולאלו מאיתנו שמעוניינים כי הבית יעבור איתם בשעת הצורך- מותאם מבנה יביל שעונה על הדרישה. בנייתו חוסכת לכם כסף רב, ריצות, בירוקרטיה בקבלת אישורים רבים ושונים והמתנה לסיום תהליך הבניה.

מבנה יביל- המשרד או הקליניקה יחד אתך

רבים מבעלי המקצועות החופשיים שצריכים משרד, קליניקה או כל מקום בו יוכלו לנהל את עסקיהם פונים לאלטרנטיבה ברוכה זו. מבנה יביל נחשב לפיתרון זמין ואפילו קבוע עבור עסקים רבים במגזר העסקי. בעלי עסק רבים זקוקים לשטח נוסף עבור משרדיהם, דבר המחייב  את בעל העסק להעתיק את מקום מושבו. אך לא עוד! הזמנת מבנה יביל מעניקה פיתרון מקסימאלי וחיוני בדיוק למצבים אלו ובכך נמנעת הלוגיסטיקה הלא פשוטה בהעברת נכס על מרכיביו השונים. אנו נדאג לבנות לכם מבנה יביל בדיוק במקום החדש בו אתם מעוניינים עם כל החיבורים הנדרשים ובהם חשמל, מים, ביוב, גז, מיזוג ותקשורת. אז הסירו דאגה מליבכם וצרו עמנו קשר עוד עכשיו!