להצעת מחיר התקשרו:
077-8250043
עבודות עץ מיוחדות ומגוונות: ע.ב מסחר בעץ

עוד במגזין


בניית בית מעץ מותאם לצרכיכם

בניית בית מעץ דורשת תכנון נכון, ישנם נושאים רבים שצריך לחשוב עליהם לפני שתוכלו לגשת למלאכת הבנייה. אחד הנושאים החשובים ביותר הוא בטיחות. לא משנה למי מיועד הבית מעץ אם למבוגרים או לילדים העובדה היא שכל מבנה בנוי יכול להתמוטט בכל עת ולכן יש לתת את הדעת ותשומת הלב. להלן שיקולים אחרים שאולי תיקחו בחשבון:


בתי עץ – לא מה שחשבתם

יותר ויותר אני רואים בתי עץ ולא רק כצימרים, גם כבתי מגורים לכל דבר ועניין. עובדה זאת, באופן טבעי, מעלה שאלות רבות בנושא, במאמר הבא ננסה לענות על כמה.


רכישת בית יביל

רוב רוכשי הדירות הראשוניים שוקלים בחשבון רק את המיקום להקמת הבית אבל זו לא האופציה היחידה. מבנים יבילים בעוד אינם זוכים לפופולאריות רבה יש יתרון גדול: הם באופן טיפוסי וטבעי מספקים יותר מקום תמורת הכסף. עם זאת רכישה ומימון בית יביל שונה מאוד מרכישת בית מסורתי בבנייה קונבנציונאלי.


10 בתי העץ המיוחדים בעולם

אנחנו בע.ב. מחסר בעץ בונים בתי עץ בהתאמה אישית, במאמר הבא תמצאו מגוון בתי עץ מיוחדים ברחבי העולם שמצאנו ברשת .


היתרונות של תוספת חדר מעץ

תוספת של חדר הינה בעלת ערך משמעותי מאוד כמעט בכל מבנה ובפרט בבית או בדירת מגורים. ההוספה יכולה להתאים כחדר ילדים, כחדר עבודה, כחדר שינה וכן לעוד שימושים רבים נוספים.


בתי עץ - יותר ממה שחשבתם!

בניית בתי מגורים מעץ חוזרת לאופנה, ובגדול. העץ, כחומר גלם, משמש אותנו לבנייה מהרגע שאנשים החלו לבנות לעצמם בתים. בשנים האחרונות, עם התחזקות התודעה בנושאי איכות הסביבה ו"חיים ירוקים", החומרים האקולוגיים בכלל והעץ כחומר גלם בפרט הופכים להיות יותר ויותר פופולאריים ונותנים מענה מצוין לכל אוהבי ושומרי איכות הסביבה בנושא בניית בתים מעץ. אבל זו לא הסיבה היחידה לצמיחה האדירה בבניית בתי עץ ואנחנו נתייחס לכמה גורמים נוספים.

בתי עץ - יותר ממה שחשבתם!

העץ כחומר המגיע מהטבע מוסיף לרשימת היתרונות שלו גם את עניין השמירה על איכות הסביבה וחיים ירוקים יותר. התחזוקה של עץ כחומר בניה קלה הינה פשוטה ביותר ואם נשמור עליו כמו שצריך, נקבל לא רק בית עץ יפייפה כי אם גם נכס לשנים. המראה של בית עץ הוא קלאסי, יפה ומיוחד ובשילוב עם העמידות הגבוהה של העץ כחומר גלם נקבל בית עץ יפה, בטוח ומרשים לשנים ארוכות. אל תתנו למראה של העץ להטעות אתכם, הוא ידוע כחומר יציב וחזק, עמיד וחסין בפני המון מפגעים שהזמן והסביבה מזמנים לנו.

לא רק התחברות לטבע ושמירה עליו ובית יפה ועמיד אנחנו מקבלים מבית עץ. בניית בית מעץ גם חוסכת לנו כסף רב ולא רק במהלך הבנייה. לבית עץ יש השפעה גם על ההוצאות השוטפות שלנו. העץ הינו חומר הנהנה מאיכות בידוד גבוהה במיוחד, גם מפני קור וגם מפני חום. כך שבקיץ יהיה לנו פחות חם ובחורף קר פחות. רמת הבידוד הגבוהה נובעת בעיקר מצפיפות החומר של העץ. כך שלמעשה רמת הבידוד הגבוהה שהעץ מספק לנו עוזרת לנו בשתי חזיתות אנו נהנים מחסכון כספי, מחקרים מגלים שבתי עץ חוסכים עד – 16% בהוצאות החשמל עבור קירור/חימום ובכך שומרים גם על הסביבה.

הבידוד של העץ מגן עלינו לא רק מחום וקור, העץ שומר עלינו גם מפני רעשים. בית עץ מבודד אותנו מרעשי היום יום המקיפים אותנו, כל אחד והרעשים שסביבת המגורים "מספקת" לו. בין אם מדובר בשכנים קולניים, רעשים של מכוניות ואפילו מטוסים. העץ הינו חומר כבד ומבודד עם צפיפות חומר גבוהה מה שעוזר לנו להנות מסביבת מגורים שקטה ונעימה הרבה יותר ביחס לבתים שנבנו בבניה רגילה, גם כשמדובר באותו אזור מגורים.

למרות שכולנו יודעים שעץ הוא חומר דליק, בתי עץ עמידים בפני אש הרבה יותר מבתים המשלבים עץ כחלק מחומרי הבנייה, למשל מסגרת עץ. כפי שציינו, צפיפות החומר של העץ גבוהה מאוד ומעבר לכך בבניה של בית עץ כמעט ואין כיסי אוויר בקירות מה שמונע התפשטות מהירה של האש ונותן מספיק זמן להשתלט על האש במקרה של, חלילה, שריפה.  בית מעץ | ע.ב מחסר בעץ

תארו לעצמכם אתכם גרים בקרבת חורשה או יער, עכשיו כמה שזה נשמע נעים ופסטורלי תוסיפו לזה בית עץ והרי לכם תמונה מושלמת. מה גם שהחיים בבית עץ יכולים להפוך אתכם למעצבי פנים. עד שלא ניסיתם לא תדעו איזו תחושת סיפוק יש כאשר אתם מעצבים את פנים הבית שלכם וכאשר מדובר בבית עץ האפשרויות כמעט בלתי נגמרות והשמיים הם הגבול.

לסיכום בניית בית עץ מביאה עימה המון יתרונות ובאספקטים רבים ושונים. שמירה על איכות הסביבה שהיא מגמה חברתית עולמית שמתפשטת בשנים האחרונות, שמירה על הכיס שלנו כנכס עמיד לאורך שנים רבות שגם עוזר לנו לחסוך בהוצאות השוטפות שלנו למשל חימום וקירור הבית ושומר עלינו מרעשי ונזקי סביבת המגורים שלנו. כמובן שיש עוד יתרונות רבים לבנייה בעץ, אבל כאן ריכזנו עבורכם את חלקם. עוד פרט אחד חשוב מאוד, יש להיעזר בשירות או לכל הפחות בייעוץ של מומחה או מי שבנייה בעץ היא המקצוע שלו רק כך תוכלו באמת להנות מכל היתרונות של בית עץ.